Вконтакте взломали

Вконтакте взломали

В Інтернеті з’явився новий комп’ютерний вірус для операційної системи Windows, який зламують акаунти користувачів соціальної мережі «ВКонтакте».

Троян працює за наступним принципом: він змінює файл hosts (розташований за адресою C: \ WINDOWS \ system32 \ drivers \ etc \) таким чином, що при спробі користувача зайти в улюблену соціальну мережу браузер його комп’ютера відкриває сайт-двійник; в результаті адреса ел . пошти та пароль відразу ж після введення на підробленим ресурсі додаються в базу даних ворованных акаунтів …

… Яка знаходиться у відкритому доступі – ось тут: http://83.133.120.252/fakes/vkontakte/log.txt. У 4,2-мегабайтном фото містяться десятки тисяч діючих комплектів з адрес і паролів.

Настійно рекомендуємо завантажити цей файл і в разі виявлення в ньому своїх даних як можна швидше почати тотальну антивірусну перевірку ПК.

Відомо також, що найближчим часом під удар можуть потрапити користувачі мережі «Однокласники»: хакери вже створили відповідний файл, проте в даний час він порожній.

Підготовлено за інформацією ЖЖ-користувача HitMan-Ru.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: